Genç Kariyer

Hayalinizdeki İşe Girmeniz İçin

Gereken Her Şey Bu Eğitimde!

Satın Al

Pearson Professional Genç Kariyer Programı, iş arayan veya yakın zamanda başladığı işinde hızlı bir şekilde başarılı olmak isteyen herkes için tasarlanmıştır.

Pearson Professional Genç Kariyer Programı ile size en uygun iş alanını tespit edin, profesyonel kimliğinizi yaratmanın püf noktalarını öğrenin ve başvurduğunuz mülakatlarda nokta atışı yaparak hayalinizdeki kariyere adım atın!

Video Eğitim

Uluslararası
Pearson Digital Badge
ve Başarı Sertifikası

Yeni bir kariyere adım atmadan önce meslek alanlarını yakından tanımak ve bireysel yeteneklerinize en uygun iş alanlarını keşfetmek mülakatlarda başarılı olmak ve hayalinizdeki işe girebilmek için en önemli etkenlerden biridir.

Bireysel eğilimleri ve yeteneklerine göre herkesin yatkın olduğu bazı meslek alanları bulunmaktadır. Finansa daha yatkın birisi pazarlama pozisyonunda mutlu olamayacağı gibi mutsuz olduğu bir işte çalışırken başarıya ulaşması da çok mümkün olmayacaktır.

İş hayatında başarıya ulaşmanın yolu yaptığınız işi sevmekten geçer! Size en uygun olan pozisyonu keşfettikten sonra hayalinizdeki şirketler ile görüşmeye girmek ve İK Uzmanlarını hızlıca etkilemek için ihtiyacınız olan her şeyi bu eğitimde bulabilirsiniz

Satın Al