Pearson Professional Hakkında

Dünyanın en büyük eğitim çözümleri şirketi olan Pearson, Türkiye'ye özel olarak uzmanlar tarafından geliştirdiği ve iş yaşamının en trend konularını içeren global online eğitimleri ile kullanıcılarının kariyer hedeflerine kısa sürede ulaşmalarını sağlıyor.

Günümüz ve geleceğin iş hayatında gündemde olan iş alanlarını keşfederek bu konularda yetkinliklerinizi arttırmaya ve kariyerinize yepyeni bir yön vermeye hazır mısınız? Sohbet oturumları, yerel örnekler, Case study'ler, öğrenmede grup dinamiği, diğer katılımcılar ile etkileşimde bulunma fırsatı ve öğrenci merkezli öğrenme yaklaşımı ile, Pearson Professional ile eğitiminiz sadece online bir öğrenme deneyiminin çok daha ötesinde olacak.

Pearson Professional’ da, öğrencilere global olarak en çok ihtiyaç duyulan alanlarda yetkinliklerini geliştirebilecekleri programları sunabilmek için en saygın eğitim kurumlarıyla işbirliği yapılmaktadır.

Yüzyüze eğitimler, çevrimiçi içerik ve koçluk hizmetlerini eğitimdeki uzmanlığı ile birleştiren Pearson; başarısı kanıtlanmış, eşsiz karma eğitim modeli ve eğitim boyunca öğrencilerine birebir destek ve etkileşim sağladığı esnek çevrimiçi derslerle, programın tamamlanması ve kariyerler ilerlemelerinde öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Her zaman, katılımcılar için pozitif katkı sağlayan ve kariyer ilerlemelerinde gerekli olan eğitimi alabilmelerine olanak tanıyacak eğitim içerikleri hazırlamaya odaklı yaklaşım ile hazırlanan Pearson Professional’ da, öğrencilerimize daha etkili, etkin ve verimli bir öğrenme ortamı sunulmaktadır.

Geliştirdiği eğitim modeli ile katılımcılarının ders içeriği ile daha çok etkileşimde bulunmalarını ve öğrenme motivasyonlarının yükselmesini sağlayan Pearson, ayrıca Türkiye'den örneklerin de incelenmesi ile öğrencilerine kendi sektörlerine ait deneyimlerle dersi daha kalıcı bir şekilde öğrenme olanağını sağlamaktadır.